![Інвертор (перетворювач напруги) 24V-220V, [1000W], VOLT Polska IPS-1000, (500W/1000W), фото 2](https://images.prom.ua/4962595840_w40_h40_invertor-peretvoryuvach-naprugi.jpg)
![Інвертор (перетворювач напруги) 24V-220V, [1000W], VOLT Polska IPS-1000, (500W/1000W), фото 3](https://images.prom.ua/4962595841_w40_h40_invertor-peretvoryuvach-naprugi.jpg)
![Інвертор (перетворювач напруги) 24V-220V, [1000W], VOLT Polska IPS-1000, (500W/1000W), фото 4](https://images.prom.ua/4962911188_w40_h40_invertor-peretvoryuvach-naprugi.jpg)
2 790 ₴
Показати оптові ціниЕлектронний перетворювач IPS 1000 предназначен для живлення електроприладів, що вимагають змінної напруги 230 В від акумуляторних батарей, і автомобільних параметрів постійною напругою 24 В. Він чудово працює в транспортних засобах і в місцях, де немає можливості прямого під'єднання до електромережі.
Найважливіші особливості:
• Конвертер IPS виробляє т.н. модифікована синусоїда , тобто змінна напруга з прямокутною хвилею. Завдяки цьому він може живити пристрої резистивно-гумового характеру, як-от ноутбуки, зарядні пристрої тощо.
Які пристрої живляться від IPS 1000?
• Ноутбуки
• Зарядні пристрої
• Електронні блоки живлення
• Електричні чайники
• Телевізори
• Телевізійна техніка
• Аудіо-відео техніка
Технічні дані
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |