Лабораторний блок живлення YIHUA 1502D+ з USB призначений для регулювання та видавання стабілізованої постійної напруги в діапазоні 0-15 В із силою струму 0-2А. Є плавне регулювання напруги. Крім цього, є USB-порт для видавання постійної напруги 5 або 15 В. Вихідна потужність 50 Вт. Обладнаний двома дисплеями для зображення навантаження вихідного струму та напруги. Є одноканальним пристроєм.
Особливості
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yihua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вага | 1.3 кг |