Лабораторний блок живлення YIHUA PS-3005D призначений для регулювання та видавання стабілізованої напруги 0-30 В (з кроком 100 мВ) із силою струму від 0 до 5 А (з кроком 10 мА). Є плавне регулювання напруги. Обладнаний цифровою індикацією. Є 3 режими користувацьких налаштувань. Також є функція радіочастотного виявлення стільникового телефона. Для цього є фіксовані вихідні значення: 4,2 В і 2А, а також 19 В і 5 А. Обладнаний ручкою для транспортування.
Має функцію пам'яті стану виходу. Це означає, що коли перемикач пам'яті увімкнений, він може зберегти статус виходу до вимкнення живлення. Наприклад, коли живлення перебуває в стані виходу, вимкніть вимикач живлення, і коли вимикач живлення вмикається наступного разу, джерело живлення буде безпосередньо виводити напругу. Коли перемикач пам'яті вимкнений, він не зберігатиме стану виходу, коли перемикач живлення вимкнений. Щоразу, коли вмикається вимикач живлення, вихідна клавіша має бути натиснута до вихідної напруги.
Особливості:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yihua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 268 мм |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Вага | 2.3 кг |