1 680 ₴
Показати оптові ціниПереваги:
Підтримка швидкого заряджання із загальною потужністю до 22,5 Вт.
Вбудовані знімні кабелі (Type-C та iPhone)
Підтримка багатопортового заряджання до шести пристроїв одночасно.
Світлодіодна індикація на дисплеї
Ліхтарик
Міцний пластиковий корпус з PC+ABS
Характеристики:
Тип: зовнішній акумулятор
Тип батареї: літієва
Ємність: 50000 мА·год
Матеріал: Пластик (PC + ABS)
Входи: Micro 5V2A; Type-C (вхід/вихід) 5V2A, Lightning
Виходи: 4 USB-порти (5V2A кожен), Type-C (20 Вт), Micro (18 Вт)
Швидке заряджання: Вхід/вихід Type-C: до 12 В 1,5 А
Дисплей з індикацією заряду
Світлодіодний ліхтарик
Переносний шнурок у комплекті
Колір: чорний
Розмір: 148х68х64 мм
Вага: 974 г
Комплектація
Power Bank Borofone DBT35B
Перехідники Type-C і Lightning
Зарядний кабель
Паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 64 мм |
| Вага | 974 г |