| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Стан | Новий |