| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 650 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1300 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |