![Інвертор (перетворювач напруги) [SINUS] 12V-220V, [4000W], RS-2000PT, (2000W/4000W), функція ATS, фото 2](https://images.prom.ua/4962351643_w40_h40_invertor-peretvoryuvach-naprugi.jpg)
12 450 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |