Лабораторний блок живлення YIHUA 1502DD призначений для регулювання та видавання стабілізованої постійної напруги в діапазоні 0-15 В із силою струму 0-1А. Є плавне регулювання напруги. Але також є фіксовані значення: 1.5В, 3.6В, 4.8В, 6В, 7.2В. Вихідна потужність 15 Вт. Обладнаний двома дисплеями для зображення навантаження вихідного струму та напруги. Є одноканальним пристроєм.
Особливості
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yihua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Трансформаторний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вага | 1.2 кг |