Лабораторний блок живлення OWON SP3101 призначений для регулювання та видавання стабілізованої постійної напруги в діапазоні 0-30 В із силою струму 0-10 А на одному каналі виходу. Є плавне регулювання напруги. Вихідна потужність 150 Вт. Обладнаний цифровою індикацією зображення навантаження, вихідного струму та напруги. Можна під'єднати до комп'ютера за допомогою інтерфейсу RS232.
Технічні характеристики
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OWON |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 194 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Вага | 3 кг |