1 150 ₴
Показати оптові ціниОсобливості:
9 рівнів інтелектуального захисту
Металевий корпус
Цифровий LED-дисплей
Підходить до всіх пристроїв
Зносостійкість
Xарактеристики:
Бренд: BOROFONE
Матеріал: вогнестійкий пластиковий корпус (АБС + ПК)
Кількість виходів: 2 x USB
Кількість входів: Micro-USB+Type-C
Ємність: 30000mAh
Максимальна потужність: 22.5W
Разьемы: 2xUSB+Type-C+MicroUSB
Комплектація: Power Bank + кабель MicroUSB
Час повного заряджання: 2,5 год
Розмір: 146х69х42 mm
Вага: 650г
Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Колір | Чорний |
| Тип | Power bank |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 650 г |