



2 660 ₴
Особливості:
Цифровий індикатор рівня заряду
Багаторівневий захист від замикань і перегрівів
Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
Кабели USB-Type-C и Type-C-Lightning
Характеристики:
Бренд: BOROFONE
Модель: BJ32
Ємність: 80000 mAh, 3.7 V, 296Wh
Тип акумулятора: Polymer
Вхідні інтерфейси: Lightning / USB Type-C / micro USB
Вхід: Micro-USB: 5V-2A макс; Type-C: 5V-2.4A макс, (10 Вт), Lightning (Apple)
Кількість USB-виходів: 4
Максимальна потужність на виході 1, 2, 3, 4: DC5V / 2 A (3A макс)
Час заряджання: від 20 год (5V, 2A)
Матеріал корпусу: ABS пластик
Колір: Чорний
Розмір: 165x108x70 мм
Вага: 1624 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 1624 г |