1 200 ₴
Показати оптові ціни
Зарядний пристрій SUNCHONGLIC FLA-20A – інтелектуальний зарядний пристрій (12 В/24В 20А) для заряду олив'яно-кислотних акумуляторів 12 В/24 В або акумуляторів LiFePO4 4S/8S
Переваги:
Технічні характеристики:
| Вхідна напруга | змінний струм 150-250 В 50/60 Гц |
| Напруга заряджання | 12В/24В |
| Постійний струм заряджання | 20А±10% |
| Постійна напруга зарядної напруги | 14,4/28,8 В±0,4 В |
| Розмір (мм) | 185X105X50 |
| Вага (кг) | 0,515 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunchonglic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |