Зарядний пристрій Sunchonglic FML-1230A для літій-залізо-фосфатних акумуляторів 14.6V 4S - пристрій пропонує користувачам ефективне та надійне рішення для заряджання акумуляторів.
Переваги:
Технічні характеристики:
| Назва продукту | Зарядний пристрій для літій-залізо-фосфатних акумуляторів 14.6V 4s |
| Діапазон вхідної напруги | 170–250 В змінного струму |
| Максимальний струм заряджання | 30А |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Механізм регулювання струму | Натисніть кнопку, щоб перемкнутися з 10 А на 20 А або на 30 А. |
| Споживання струму в режимі очікування | <7w |
| Напруга активації | Вбудована функція автоматичної активації літієвої батареї |
| Напруга холостого ходу | 14,6 В постійного струму |
| Метод зображення | Цифрова трубка: напруга/кат заряджання |
| Постійна напруга зарядної напруги | 14,6 В |
| Захист від зворотної полярності акумулятора | Да |
| Старіння (постійна напруга) | 30 А/15 хвилин |
| Захист від короткого замикання на виході | Да |
| Вентилятор охолодження | Керується навантаженнями |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunchonglic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |